Tel.: +48 61 855 16 71   Mail: office@toprecykling.pl

Regranulaty.

Zajmujemy się produkcją regranulatów z tworzyw sztucznych z użyciem najnowocześniejszych linii technologicznych austriackiej firmy ARTEC machinery GmbH. Przetwarzamy odpady sztuczne na najwyższej klasy regranulat.

LDPE

Polietylen o niskiej gęstości to tworzywo krystaliczne. Cechuje się bardzo dobrą udarnością i elastycznością również w niskich temperaturach. LDPE jest surowcem miękkim i podatnym na starzenie pod wpływem działania promieniowania ultrafioletowego. Tworzywo odporne na działania chemikaliów.

PP

Polipropylenu PP – polipropylen jest jednym z najmłodszych tworzyw produkowanych na skalę masową. Należy do grupy termoplastów o półkrystalicznej budowie a otrzymywany jest poprzez polimeryzację propylenu. W zależności od przestrzennego umiejscowienia grupy CH3 względem łańcucha atomów węgla otrzymujemy polipropylen syndioaktyczny, ataktyczny oraz izotaktyczny – tworzywa o zróżnicowanych właściwościach fizyko-mechanicznych, z których największe znaczenie gospodarcze ma polipropylen izotaktyczny

Kontakt.

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty E-mail.

+48 61 855 16 71

office@toprecykling.pl

Jesteśmy również na

Copyrirht  © 2018 TOP RECYKLING.
Wszelkie prawa zastrzeżone.