Tel.: +48 61 855 16 71   Mail: office@toprecykling.pl

Przemiały.

Nasza linia technologiczna pozwala na przetworzenie zabrudzonych odpadów sztucznych w bardzo czysty przemiał o różnej gradacji, przygotowany wprost do dalszych etapów produkcji.

PET

Politereftalan etylenu, powszechnie znany jako tworzywo PET lub materiał PET to polimer o dużym udziale fazy krystalicznej, która – wraz z występującymi w tworzywie dużymi siłami między molekularnymi – decyduje specyficznych właściwościach fizyko-mechanicznych tego tworzywa. PET jest materiałem stosunkowo twardym i sztywnym o niższej niż w przypadku PA i POM absorpcji wilgoci. Wśród innych właściwości charakteryzujących materiał PET należy wskazać niewielkie pełzanie pod wpływem działania obciążenia, również w przypadku oddziaływania długookresowego oraz stabilność właściwości, które tworzywo PET zachowuje przez długi czas eksploatacji. Do wyroby produktów i półproduktów z poliereftalanu etylenu wykorzystuje się metody ekstruzji oraz kalandrowania.

HDPE

Polietylen to polimer etenu, organicznego związku chemicznego będącego jednym z podstawowych surowców przemysłu petrochemicznego. Polietylen wysokiej gęstości (PE-HD) otrzymuje się w wyniku polimeryzacji niskociśnieniowej. Jest tworzywem mlecznobiałym. W sprzedaży są również dostępne półprodukty z PE 300 w kolorze czarnym. Kolor czarny uodparnia tworzywo PE na oddziaływanie promieniowania UV, co w połączeniu z wysoką udarowością w zakresie niskich temperatur sprawia, że materiał PE jest powszechnie wykorzystywany do budowy urządzeń narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

Kontakt.

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty E-mail.

+48 61 855 16 71

office@toprecykling.pl

Jesteśmy również na

Copyrirht  © 2018 TOP RECYKLING.
Wszelkie prawa zastrzeżone.