Tel.: +48 61 855 16 71   Mail: office@toprecykling.pl

O firmie.

Naszą główną ideą jest najlepsze możliwe wykorzystanie surowców wtórnych przy najmniejszym możliwym oddziaływaniu na środowisko naturalne. Skupując a następnie wykorzystując do produkcji surowce wtórne w znaczący sposób przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. 

 Dzieje się to poprzez ograniczanie wykorzystania surowców pierwotnych, których zasoby istotnie maleją w obliczu rosnącej konsumpcji i rozwijającej się gospodarki. Przetwarzanie surowców wtórnych ogranicza wolumen odpadów, dzięki czemu korzystnie wpływa na aspekt problemu wysypisk śmieci i przyczynia się do ochrony naturalnych zasobów. Oferowane przez nas regranulaty są wysokiej jakości, produkowane w różnorodnych wariantach w zależności od potrzeb klienta. 

" przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju

Oferowane przez nas regranulaty są wysokiej jakości, produkowane w różnorodnych wariantach w zależności od potrzeb klienta. Oferujemy kompleksową infrastrukturę, gdyż działamy począwszy od skupu surowców wtórnych (poprodukcyjnych lub komunalnych), poprzez ich oczyszczenie aż po ich przetworzenie do ponownego użycia w postaci regranulatów, bez utraty ich pierwotnej jakości. Ponadto, oferujemy oryginalne certyfikowane granulaty jako dystrybutorzy gigantów światowych (m.in. do wykorzystania w przemyśle spożywczym). Zapraszamy do współpracy

Kontakt.

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty E-mail.

+48 61 855 16 71

office@toprecykling.pl

Jesteśmy również na

Copyrirht  © 2018 TOP RECYKLING.
Wszelkie prawa zastrzeżone.